Par preces atgriešanu

Garantija

Visas mūsu interneta veikalā ED.LV nopērkamās auto daļas ir sertificētas un tām ir 1-2 gadu ražotāja garantija. Papildu informāciju par garantiju atsevišķām precēm var norādīt mūsu menedžeris.

Garantijas nosacījumi:

Ražošanas procesā radušies defekti (konstatē ekspertīzē)
Automašīnas daļa ir uzstādīta ražotāja oficiālajā autorizētajā servisā

Negarantijas gadījumi:

Nepareiza auto detaļu uzstādīšana

Bojājumi, kas radušies ekspluatācijas laikā (autoavārijā utt.)

Sliktas kvalitātes degvielas izmantošana (ar degvielas sistēmu savienotām auto daļām)

Auto daļa ir uzstādīta ražotāja neoficiālā autorizētā servisā

Atgriešana un atcelšana

Daļu atgriešana

  • Pēc nopirktās Preces saņemšanas Pircējam ir iespēja izmantot atteikuma tiesības, par to informējot Pārdevēju 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, un atgriezt Preci, nenorādot Preces atgriešanas iemeslu, aizpildot atteikuma veidlapu [saite uz atteikuma tiesībām un veidlapu] un nogādājot to kopā ar Preci uz Pārdevēja juridisko adresi.

  • Izmantojot atteikuma tiesības un piesakot Preces atgriešanu, Pircējam Prece ir jānogādā atpakaļ Pārdevējam 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no paziņojuma par atteikuma tiesību izmantošanu izsūtīšanas dienas. Pēc šī termiņa Pārdevējam ir tiesības atteikties pieņemt Preci atpakaļ.

  • Lai varētu izmantot 14 (četrpadsmit) dienu atteikuma tiesības, saglabājiet un nesabojājiet Preces oriģinālo iepakojumu (ja tāds ir) un komplektāciju, kā arī Prece nedrīkst būt ārēji mehāniski bojāta, uzstādīta vai lietota.

  • Par atpakaļ atdodamās Preces pienācīgu sakomplektēšanu un iepakošanu atbild Pircējs. Ja prece nav sakomplektēta un/vai pienācīgi iepakota, Pārdevējs nepieņem atpakaļ atdotās preces.

  • Preces netiek pieņemtas atpakaļ, ja tās ir lietotas un/vai ir sabojātas, un/vai ir zaudējušas Preču sākotnējo izskatu (Preces vai tās iepakojuma izmaiņas, kas radušās iepakojumu atverot, lai aplūkotu Preci, nav uzskatāmas par būtiskām Preces izskata izmaiņām).

Atcelt pasūtījumu

Pasūtījumu varat atcelt vairākos gadījumos:
Jūsu pasūtījumu nav apstiprinājis mūsu menedžeris
ED.LV menedžeris ir atcēlis jūsu pasūtījumu
Jūsu pasūtītā prece nav noliktavā, un jūs neesat apmierināts ar ražošanas un piegādes termiņu.

Oriģinālās auto detaļas nevar atgriezt!

Visos citos gadījumos tiks iekasēta komisijas maksa 30% apmērā no atceltā pasūtījuma kopējās summas (ja tiek mainītas automašīnu daļas no sadaļas Cita zīmola: ZF, Bosch, Sachs, LemfÖrder, Febi, Wabco, Kongsberg, Swag, BluePrint, Brembo, Nissens).
Kad pasūtījums ir apstiprināts, klients automātiski piekrīt šiem pasūtījuma atcelšanas nosacījumiem.

ED.LV © 2024